Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły, rodziców oraz absolwentów na uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich w dniu

27 kwietnia o godzinie 11.30.

ROK  ZBIGNIEWA HERBERTA i DZIEŃ KSIĄŻKI

Z okazji Roku Zbigniewa Herberta i Dnia Książki 23 kwietnia br. odbył się w naszej szkole Konkurs Recytatorski Poezji Zbigniewa Herberta „Chciałbym opisać najprostsze wzruszenie…” Organizatorami konkursu byli: I Liceum Ogólnokształcące im. Eugeniusza Romera w Rabce – Zdroju, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Nowym Sączu, filia w Rabce – Zdroju. Patronat honorowy nad konkursem objął Starosta Powiatu Nowotarskiego – Krzysztof Faber.

            Najlepszymi recytatorkami okazały się: Katarzyna Dzidek (I miejsce), Paulina Wątlikiewicz (II miejsce) oraz Matylda Żółtek (III miejsce). Wszystkim recytatorom i ich opiekunom serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję na spotkanie za rok.